Contact Us

SENARAI DIREKTORI PEGAWAI UNIT KARGO BERBAHAYA

MAKLUMAT JABATAN:
Unit Kargo Berbahaya,
Bahagian Operasi dan Kawalselia,
Suruhanjaya Pelabuhan Pulau Pinang.

Tel : 04-3238532
Fax : 04-3243416
Jawatan Nama Email H/P
Pengurus Kanan Operasi & Kawalselia Norlida Saad Bt. Md Saad norlida@penangport.gov.my 012-4035167
Pegawai Kargo Berbahaya Muhamad Fitrey Bin Shamsul fitrey@penangport.gov.my 014-5158306
Pegawai Marin ( Teluk Ewa ) Amar Bin Mat Adzin amar@penangport.gov.my 012-4322337
Penolong Kanan Pegawai Kargo Berbahaya Che Kechik Bt. Jaafar chekechik@penangport.gov.my 012-4714663
Penolong Kanan Pegawai Kargo Berbahaya Mohd Nizam Bin Saidin nizam@penangport.gov.my 013-4740800
Pembantu Tadbir Kanan Kargo Berbahaya Hanisah Bt. Hamzah hanisah@penangport.gov.my 012-4432758
Pembantu Tadbir Kargo Berbahaya Hasrul Zamir bin Nasrodin hasrul@penangport.gov.my 018-4004078
Copyright © 2020 Penang Port Commission. All rights reserved.